Wisła Youth Cup 2018 rocznik 2006

  1. Znicz Pruszków(POL)
  2. FK Vitebsk (Vitebsk, BLR)
  3. Marupes SC (Marupe, LAT)
  4. Santos (Tartu, EST)
  5. Baltai Kłajpeda(LTU)
  6. Jekabpils (Jekabpils, LAT)
  7. FA Žalgirietis (Vilnius, LTU)
  8. Tauras Kowno (Kowno, LAT)
  9. FFA Warszawa (POL)
  10. FCB Escola Varsovia (POL)
  11. Champion Warszawa (POL)
  12. Wisła Płock (POL)
  13. Juventus Toruń (POL)
  14. FC Vantaa(FIN)

 

L.P

GRUPA A

L.P.

GRUPA B

1

ZNICZ PRUSZKÓW (POLSKA)

1

WISŁA PŁOCK (POLSKA)

2

FK VITEBSK (BIAŁORUŚ)

2

FC VANTAA (FINLANDIA)

3

MARUPES SC (ŁOTWA)

3

ESCOLA VARSOVIA (POLSKA)

4

FC SANTOS TARTU (ESTONIA)

4

TAURAS KOWNO (LITWA)

5

CHAMPION WARSZAWA (POLSKA)

5

JEKABPILS (ŁOTWA)

6

JUVENTUS TORUŃ (POLSKA)

6

BAŁTAI KŁAJPEDA (LITWA)

7

FA ŻALGIRIETIS WILNO (LITWA)

7

FFA WARSZAWA (POLSKA)

 

HARMONOGRAM   GIER PIĄTEK 24 08 2018 R (1X30 MINUT)

GODZINA

BOISKO 1

GODZINA

BOISKO 2

15.00

VITEBSK-ŻALGIRIETIS 0:3

15.00

JUVENTUS-SANTOS 6:0

15.35

FC VANTAA-FFA 1:0

15.35

BAŁTAI-TAURAS 0:0

16.10

MARUPES-ZNICZ 1:3

16.10

ŻALGIRIETIS-CHAMPION 1:1

16.45

ESCOLA-WISŁA 3:0

16.45

FFA-JEKABPILS 4:2

17.20

SANTOS-VITEBSK 0:2

17.20

ZNICZ-JUVENTUS 0:2

17.55

TAURAS-VANTAA 1:0

17.55

WISŁA-BAŁTAI 1:3

18.30

CHAMPION-MARUPES 0:1

18.30

JEKABPILS-ESCOLA 0:4

 

19.00 – CEREMONIA OTWARCIA TURNIEJU NA PŁYCIE GŁÓWNEJ

SOBOTA 25 08 2018 R. (1 x 30 minut)

GRUPA A

GODZINA

BOISKO 1

GODZINA

BOISKO 2

9.00

MARUPES-JUVENTUS 0:4

9.00

SANTOS-CHAMPION 2:1

9.40

ŻALGIRIETIS-MARUPES 4:0

9.40

ZNICZ-VITEBSK 2:1

10.20

SANTOS-ŻALGIRIETIS 0:1

10.20

CHAMPION-JUVENTUS 0:1

11.00

ZNICZ-SANTOS 0:2

11.00

VITEBSK-MARUPES 2:1

11.40

CHAMPION-ZNICZ 0:0

11.40

JUVENTUS-ŻALGIRIETIS 0:0

12.20

VITEBSK-CHAMPION 1:2

12.20

MARUPES-SANTOS 3:4

13.00

VITEBSK-JUVENTUS 0:3

13.00

ZNICZ-ŻALGIRIETIS 0:2

 

GRUPA B

GODZINA

BOISKO 1

GODZINA

BOISKO 2

14.00

ESCOLA-BAŁTAI 1:1

14.00

TAURAS-JEKABPILS 1:1

14.40

FFA-ESCOLA 0:1

14.40

WISŁA-VANTAA 2:0

15.20

TAURAS-FFA 0:3

15.20

JEKABPILS-BAŁTAI 0:4

16.00

WISŁA-TAURAS 2:1

16.00

VANTAA-ESCOLA 0:3

16.40

JEKABPILS-WISŁA 0:3

16.40

BAŁTAI-FFA 1:0

17.20

VANTAA-JEKABPILS 8:1

17.20

ESCOLA-TAURAS 5:0

18.00

VANTAA-BAŁTAI 1:1

18.00

WISŁA-FFA 1:0

 

NIEDZIELA 26 08 2018 R. (1 x 30 minut)

 

GODZINA

BOISKO 1

GODZINA

BOISKO 2

9.00

MECZ O 13 MIEJSCE       7A-7B

MARUPES - 2x 30 JEKABPILS 4:0

9.00

VITEBSK 5A-6B TAURAS 1:0

9.40

9.40

 CHAMPION 6A - 5B FFA 1:1 k.1:2

10.20

SANTOS 3A-4B VANTAA 1:1 k.3:4

10.20

ZNICZ 4A-3B WISŁA 2:2 k.1:2

11.00

JUVENTUS 1A-2B BALTAI 0:1

11.00

ŻALGIRIETIS 2A-1B ESCOLA 0:0 k.2:0

 

MECZE O MIEJSCA 1-12 ( 2X 20 MINUT)

 

GODZINA

BOISKO 1

GODZINA

BOISKO 2

11.40

MECZ O MIEJSCE 11-12

         TAURAS - CHAMPION

11.40

MECZ O MIEJSCE 9-10

            VITEBSK - FFA 1:2

12.25

MECZ O MIEJSCE 7-8

      SANTOS - ZNICZ  4:1

12.25

MECZ O MIEJSCE 5-6

         VANTAA - WISŁA  1:5

13.10

FINAŁ

      BALTAI - ŻALGIRIETIS 0:0 k.0:2

13.10

MECZ O 3-4 MIEJSCE

       JUVENTUS - ESCOLA

2:2 k.3:2

 

 

 

 

14.00 – OFICJALNE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

 

Wisła Youth Cup 2018 rocznik 2007

  1. Klaipėdos FM (Klaipėda, LTU)
  2. FK Vitebsk (Vitebsk, BLR)
  3. Marupes SC (Marupe, LAT)
  4. DAINAWA (Litwa )
  5. FFA Warszawa (POL)
  6. Champion Warszawa (POL)
  7. Wisła Płock (POL)
  8. Skra Częstochowa(POL)
  9. Stoczniowiec Płock(POL)
  10. Juventus Toruń (POL)
  11. Arka Gdynia(POL)
  12. Gol Brodnica(POL)

      

L.P

GRUPA A

L.P.

GRUPA B

1

ARKA GDYNIA (POLSKA)

1

WISŁA PŁOCK (POLSKA)

2

CHAMPION WARSZAWA (POLSKA)

2

FFA WARSZAWA (POLSKA)

3

MARUPES SC(ŁOTWA)

3

FK VITEBSK (BIAŁORUŚ)

4

FA DAINAVA (LITWA)

4

KŁAJPEDOS FM (LITWA)

5

JUVENTUS TORUŃ (POLSKA)

5

SKRA CZĘSTOCHOWA (POLSKA)

6

STOCZNIOWIEC PŁOCK (POLSKA)

6

GOL BRODNICA (POLSKA)

 

HARMONOGRAM   GIER PIĄTEK 24 08 2018 R. (1 X 30 minut)

GODZINA

BOISKO 1

GODZINA

BOISKO 2

17.00

ARKA-CHAMPION 1:0

17.00

WISŁA-FFA 0:1

17.35

MARUPES-DAINAVA 0:5

17.35

VITEBSK-KŁAJPEDOS 2:0

18.15

JUVENTUS-STOCZNIOWIEC 1:1

18.15

SKRA-GOL 0:1

 

19.00 – CEREMONIA OTWARCIA TURNIEJU NA PŁYCIE GŁÓWNEJ

SOBOTA 25 08 2018 R. (1 x 30 minut)

 

GODZINA

BOISKO 1

GODZINA

BOISKO 2

9.00

CHAMPION-MARUPES 4:0

9.00

DAINAVA-JUVENTUS 3:0

9.40

-

9.40

ARKA-STOCZNIOWIEC 6:0

10.20

CHAMPION-JUVENTUS 1:0

10.20

MARUPES-STOCZNIOWIEC 0:2

11.00

ARKA-DAINAVA 1:1

11.00

-

11.40

CHAMPION-STOCZNIOWIEC 3:1

11.40

ARKA-JUVENTUS 8:0

12.20

-

12.20

MARUPES-JUVENTUS 0:3

13.00

ARKA-MARUPES 4:0

13.00

CHAMPION-DAINAVA 3:0

13.40

DAINAVA-STOCZNIOWIEC 4:0

13.40

KŁAJPEDOS-GOL 1:1

 

 

GODZINA

BOISKO 1

GODZINA

BOISKO 2

14.20

FFA-VITEBSK 0:3

14.20

KŁAJPEDOS-SKRA 0:1

15.00

-

15.00

WISŁA-GOL 1:1

15.40

FFA-SKRA

15.40

VITEBSK-GOL 1:1

16.20

WISŁA-KŁAJPEDOS 0:1

16.20

-

17.00

FFA-GOL 0:0

17.00

WISŁA-SKRA 2:1

17.40

-

17.40

VITEBSK-SKRA 3:0

18.20

WISŁA-VITEBSK 0:2

18.20

FFA-KŁAJPEDOS 1:2

 

 

NIEDZIELA 26 08 2018 R. (2 X 20 minut)

 

GODZINA

BOISKO 1

GODZINA

BOISKO 2

9.00

STOCZNIOWIEC 5A – 6B WISŁA 0:1  

9.00

MARUPES 6A – 5B FFA 0:5

9.50

 DAINAVA 3A – 4B SKRA 3:2

9.50

 JUVENTUS 4A – 3B KŁAJPEDOS 0:3

10.40

ARKA 1A – 2B GOL 3:0

10.40

CHAMPION 2A – 1B VITEBSK 4:0

11.30

MECZ O MIEJSCE 11-12

    STOCZNIOWIEC - MARUPES                             0:1

11.30

MECZ O MIEJSCE 9-10

            WISŁA - FFA 1:7

12.20

MECZ O MIEJSCE 7-8

          SKRA - JUVENTUS  2:1

12.20

MECZ O MIEJSCE 5-6

     DAINAVA - KŁAJPEDOS  0:0                             k.1:3

13.10

FINAŁ

               ARKA - CHAMPION 2:1

13.10

MECZ O 3 MIEJSCE

         GOL - VITEBSK 1:2

 

14.00 – OFICJALNE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

Wisła Youth Cup 2018 rocznik 2008

  1. Panevėžio FA (Panevėžys, LTU)
  2. SDJUSŠOR (Kaliningrad, RUS)
  3. Marupes SC (Marupe, LAT)
  4. Poseidon (Piarnu, EST)
  5. Jekabpils (Jekabpils, LAT)
  6. Santos (Tartu, EST)
  7. FEA Gostynin (POL)
  8. FFA Warszawa (POL)
  9. Wisła Płock (POL)
  10. Juventus Toruń (POL)
  11. AP Sochaczew(POL)
  12. Skra Częstochowa(POL)

L.P

GRUPA A

L.P.

GRUPA B

1

PANEVEZIO FA (LITWA)

1

JBFK JEKABPILS (ŁOTWA)

2

SDJUSSOR-5 KALININGRAD (ROSJA)

2

JK POSEJDON PIARNU (ESTONIA)

3

JUVENTUS TORUŃ (POLSKA)

3

AP SOCHACZEW (POLSKA)

4

WISŁA PŁOCK (POLSKA)

4

SKRA CZĘSTOCHOWA (POLSKA)

5

MARUPES SC (ŁOTWA)

5

FFA WARSZAWA (POLSKA)

6

FC SANTOS TARTU (ESTONIA)

6

FEA GOSTYNIN (POLSKA)

 

HARMONOGRAM   GIER PIĄTEK 24 08 2018 R. (1 X 30 minut)

GODZINA

BOISKO 1

GODZINA

BOISKO 2

17.00

PANEVEZIO-SDJUSSOR 1:0

17.00

JEKABPILS-POSEJDON 2:2

17.35

JUVENTUS-WISŁA 0:7

17.35

AP-SKRA 2:0

18.15

MARUPES-SANTOS 4:6

18.15

FFA-FEA 10:0

 

19.00 – CEREMONIA OTWARCIA TURNIEJU NA PŁYCIE GŁÓWNEJ

SOBOTA 25 08 2018 R. (1 x 30 minut)

 

GODZINA

BOISKO 1

GODZINA

BOISKO 2

9.00

SDJUSSOR-JUVENTUS 2:0

9.00

WISŁA-MARUPES 3:4

9.40

-

9.40

PANEVEZIO-SANTOS 0:1

10.20

SDJUSSOR-MARUPES 1:1

10.20

JUVENTUS-SANTOS 4:3

11.00

PANEVEZIO-WISŁA 0:0

11.00

-

11.40

SDJUSSOR-SANTOS 5:1

11.40

PANEVEZIO-MARUPES 2:4

12.20

-

12.20

JUVENTUS-MARUPES 1:3

13.00

PANEVEZIO-JUVENTUS 8:1

13.00

SDJUSSOR-WISŁA 3:1

13.40

WISŁA-SANTOS 0:4

13.40

SKRA-FEA 6:0

 

 

GODZINA

BOISKO 1

GODZINA

BOISKO 2

14.20

POSEJDON-AP 0:10

14.20

SKRA-FFA 1:3

15.00

-

15.00

JEKABPILS-FEA 1:1

15.40

POSEJDON-FFA 0:4

15.40

AP-FEA 11:0

16.20

JEKABPILS-SKRA 2:0

16.20

-

17.00

POSEJDON-FEA 5:1

17.00

JEKABPILS-FFA 1:2

17.40

-

17.40

AP-FFA 3:2

18.20

JEKABPILS-AP 2:7

18.20

POSEJDON-SKRA 0:2

 

 

NIEDZIELA 26 08 2018 R. (2 X 20 minut)

 

GODZINA

BOISKO 1

GODZINA

BOISKO 2

9.00

WISŁA 5A – 6B FEA 11:1

9.00

JUVENTUS 6A – 5B POSEJDON 4:2

9.50

SANTOS 3A – 4B JEKABPILS 1:3

9.50

PANEVEZIO 4A – 3B SKRA 5:3

10.40

SDJUSSOR-5 1A – 2B FFA 2:3

10.40

MARUPES 2A – 1B SOCHACZEW 6:2

11.30

MECZ O MIEJSCE 11-12

           FEA - POSEJDON 2:2 k.2:3

11.30

MECZ O MIEJSCE 9-10

            WISŁA - JUVENTUS 3:1

12.20

MECZ O MIEJSCE 7-8

             SANTOS - SKRA 3:2

12.20

MECZ O MIEJSCE 5-6

       JEKABPILS - PANEVEZIO 3:7

13.10

FINAŁ

         FFA - MARUPES 4:7

13.10

MECZ O 3 MIEJSCE

    SDJUSSOR-5 - SOCHACZEW                               0:2

 

14.00 – OFICJALNE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

 

 

Wisła Youth Cup 2018 rocznik 2009

  1. SDJUSŠOR (Kaliningrad, RUS)
  2. Marupes SC (Marupe, LAT)
  3. Panevėžio FA (Panevėžys, LTU)
  4. Poseidon (Piarnu, EST)
  5. FFA Warszawa (POL)
  6. Galacticos Ostrowiec (POL)
  7. Champion Warszawa (POL)
  8. Wisła Płock (POL)
  9. Juventus Toruń (POL)
  10. FEA Gąbin(POL)
  11. Skra Częstochowa(POL)
  12. Marcovia Marki(POL)
  13. Tauras Kowno (LIT)
  14. UKS MDK Płock (POL)

 

L.P

GRUPA A

L.P.

GRUPA B

1

FM TAURAS KOWNO (LITWA)

1

PANEVEZIO FA (LITWA)

2

MARUPES SC (ŁOTWA)

2

JK POSEJDON PIARNU (ESTONIA)

3

FFA WARSZAWA (POLSKA)

3

CHAMPION WARSZAWA (POLSKA)

4

GALACTICOS OSTROWIEC ŚW (POLSKA)

4

WISŁA PŁOCK (POLSKA)

5

SKRA CZĘSTOCHOWA (POLSKA)

5

JUVENTUS TORUŃ (POLSKA)

6

FEA GĄBIN (POLSKA)

6

MARCOVIA MARKI (POLSKA)

7

UKS MDK PŁOCK(POLSKA)

7

SDJUSSOR-5 KALININGRAD(ROSJA)

 

HARMONOGRAM   GIER PIĄTEK 24 08 2018 R (1X30 MINUT)

GODZINA

BOISKO 1

GODZINA

BOISKO 2

15.00

MARUPES-UKS MDK 2:5

15.00

FEA-GALACTICOS 4:3

15.35

POSEJDON-SDJUSSOR 0:6

15.35

MARCOVIA-WISŁA 6:2

16.10

FFA-TAURAS 3:5

16.10

UKS MDK-SKRA 6:3

16.45

CHAMPION-PANEVEZIO 10:1

16.45

SDJUSSOR-JUVENTUS 7:0

17.20

GALACTICOS-MARUPES 3:2

17.20

TAURAS-FEA 3:1

17.55

WISŁA-POSEJDON 4:1

17.55

PANEVEZIO-MARCOVIA 0:11

18.30

SKRA-FFA 5:3

18.30

JUVENTUS-CHAMPION 2:10

 

19.00 – CEREMONIA OTWARCIA TURNIEJU NA PŁYCIE GŁÓWNEJ

SOBOTA 25 08 2018 R. (1 x 30 minut)

GRUPA A

GODZINA

BOISKO 1

GODZINA

BOISKO 2

9.00

FFA-FEA 0:2

9.00

GALACTICOS-SKRA 1:9

9.40

UKS MDK-FFA 6:2

9.40

TAURAS-MARUPES 1:0

10.20

GALACTICOS-UKS MDK 1:6

10.20

SKRA-FEA 3:0

11.00

TAURAS-GALACTICOS 2:2

11.00

MARUPES-FFA 1:3

11.40

SKRA-TAURAS 5:6

11.40

FEA-UKS MDK 4:5

12.20

MARUPES-SKRA 3:2

12.20

FFA-GALACTICOS 3:2

13.00

MARUPES-FEA 6:3

13.00

TAURAS-UKS MDK 3:4

 

GRUPA B

GODZINA

BOISKO 1

GODZINA

BOISKO 2

14.00

CHAMPION-MARCOVIA 1:2

14.00

WISŁA-JUVENTUS 5:1

14.40

SDJUSSOR-CHAMPION 1:3

14.40

PANEVEZIO-POSEJDON 4:3

15.20

WISŁA-SDJUSSOR 4:7

15.20

JUVENTUS-MARCOVIA 2:6

16.00

PANEVEZIO-WISŁA 3:6

16.00

POSEJDON-CHAMPION 1:8

16.40

JUVENTUS-PANEVEZIO 1:4

16.40

MARCOVIA-SDJUSSOR 3:2

17.20

POSEJDON-JUVENTUS 1:4

17.20

CHAMPION-WISŁA 4:3

18.00

POSEJDON-MARCOVIA 1:10

18.00

PANEVEZIO-SDJUSSOR 2:10

 

NIEDZIELA 26 08 2018 R. (1 x 30 minut)

 

GODZINA

BOISKO 1

GODZINA

BOISKO 2

9.00

MECZ O 13 MIEJSCE       7A-7B

GALACTICOS 2x 30 POSEJDON 11:4

9.00

FFA 5A-6B JUVENTUS 5:0

9.40

9.40

FEA 6A-5B PANEVEZIO 6:0

10.20

SKRA 3A-4B WISŁA 2:2 k.4:5

10.20

MARUPES 4A-3B SDJUSSOR-5 0:4

11.00

UKS MDK 1A-2B CHAMPION 4:11

11.00

TAURAS 2A-1B MARCOVIA 3:9

 

MECZE O MIEJSCA 1-12 ( 2X 20 MINUT)

 

GODZINA

BOISKO 1

GODZINA

BOISKO 2

11.40

MECZ O MIEJSCE 11-12

       JUVENTUS - PANEVEZIO 2:5

11.40

MECZ O MIEJSCE 9-10

                FFA - FEA 2:2 K.1:2

12.25

MECZ O MIEJSCE 7-8

            SKRA - MARUPES 6:4

12.25

MECZ O MIEJSCE 5-6

           SDJUSSOR-5 - WISŁA 6:1

13.10

FINAŁ

       CHAMPION - MARCOVIA                                3:4    

13.10

MECZ O 3-4 MIEJSCE

         UKS MDK - TAURAS 5:4

 

 

 

 

14.00 – OFICJALNE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

Szybki kontakt

Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock

ul. Ignacego Łukasiewicza 34, 09-400 Płock
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biuro czynne w dni robocze w godzinach 08:00-16:00
722 250 648 lub 601 868 790

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Wisła Płock Youth Cup. Projekt i wykonanie HEDEA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.